logo

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 
  WESELA I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Szanowni Nowożeńcy
Wesele to wyjątkowy moment, rozpoczynający nowy okres życia i powinno odbyć się w szczególnej atmosferze. Wspaniałe wspomnienia weselne pozostają na wiele lat w pamięci. Pozwolimy sobie przedstawić krótko nasze nowe oferty weselne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i przekonannia się, jakie jednorazowe atuty i atrakcje może zapewnić Państwu oraz Waszym Gościom TYLKO Rezydencja Leśny Dwór.

Proponujemy Pańtwu do wyboru 3 warianty przyjęcia weselnego:

- Zbójnickie - w cenie 165 zł / osoba

zbojnickie

- Dworskie - w cenie 179 zł / osoba

dworskie

- Królewskie - w cenie 219 zł / osoba

krolewskie

Sale bankietowe
Przyjęcia organizowane są w dwóch stylowo urządzonych salach bankietowych mogących pomieścić        do 180 osób.   Każda sala posiada klimatyzację i ma swój niepowtarzalny urok. Na Sali istnieje możliwość ustawienia modułu estradowego oraz ułożenia stolików wg Państwa życzeń - tradycyjna podkowa bądź impreza zasiadana.

Noclegi
Nowożeńców zapraszamy do komfortowego apartamentu na niezapomnianą noc poślubną. Apartament jest wliczony w cenę organizacji wesela.   Gościom proponujemy pobyt w komfortowych apartamentach bądź pokojach 2 -osobowych w specjalnej cenie 60 zł od osoby.  Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny. Oprócz Rezydencji Leśny Dwór istnieje możliwość zakwaterowania gości na okres wesela,        w sąsiednim obiekcie turystycznym.    

Dekoracje
Współpracujemy z profesjonalną agencją dekoracji oraz florystyki, która zgodnie z Państwa życzeniem przygotuje właściwą na ten wyjątkowy dzień uroczysty i elegancki wystrój Sali bankietowej. Ponadto w celu podkreślenia charakteru uroczystości proponujemy przyozdobienie krzeseł eleganckimi, jasnymi pokrowcami.  

Menu
Dla Państwa, Szef naszej kuchni przygotował specjalne menu, które zaspokoi najbardziej wyszukane gusta kulinarne Państwa gości.  Przedstawione menu ma charakter orientacyjny i może być dowolnie zmieniane według Państwa życzeń. Wszelkie zmiany dotyczące ilości gości oraz menu mogą Państwo zgłaszać  do 7 dni przed planowaną imprezą weselną. Cena wyjściowa to 135 zł od osoby. Do wyboru menu w wersji silver, gold i platinum

Usługi dodatkowe.
Państwa uroczystość może być wzbogacona o takie elementy jak:
- stół wiejski,
- decha serów,
- pieczony prosiak,
- deser - lodów płonących,

TYLKO TERAZ WESELA W CENIE 165 zł / osoba 

 

**********

Rezydencja
"Leśny Dwór"
33-350 Piwniczna - Zdrój
Kosarzyska 102

**********
Telefon: 018 44 65 326
fax: 018 44 65 324
rezydencja@lesnydwor.com

**********

Konto bankowe:
PNB PARIBAS
32 1600 1462 0008 1431 7122 3135