Wesela

Przeżyj z nami ten dzień wyjątkowo!

Przyjemne wnętrza, smaczna kuchnia, miła atmosfera oraz piękna zieleń otaczająca nasze miejsce idą w parze z rozsądną ceną i czynią z Restauracji Leśny Dwór idealne miejsce na Państwa przyjęcie weselne w górach.

Do dyspozycji oddajemy salę kominkową, która może pomieścić do 120 osób oraz wydzieloną przestrzeń do tańca. Dodatkowo nasi goście mogą korzystać z 2 tarasów, które tworzą idealne miejsce do swobodnych rozmów.

Z przyjemnością przekażemy Państwu naszą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, proponując do wyboru 3 opcje menu, sugerując jak najlepsze ustawienie stołów oraz dobór odpowiedniej dekoracji.

W ramach dodatkowych usług organizujemy wiejski stół, słodki kącik, poprawiny oraz ciężki dym na sali tanecznej.

IMG_0138

Dodatkowymi walorami naszego obiektu są: możliwość rezerwacji noclegu dla gości weselnych, plac zabaw dla dzieci, parking oraz zamknięty i monitorowany teren.

W prezencie Młoda Para otrzymuje:

  • nocleg ze śniadaniem w Apartamencie
  • specjalne ceny noclegów dla Gości weselnych
  • voucher na kolację z okazji pierwszej rocznicy ślubu

W miarę możliwości staramy się elastycznie podchodzić do życzeń klienta oraz dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Nowożeńcom jak najlepszą obsługę podczas całej nocy weselnej.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudną decyzją jest wybór miejsca na przyjęcie weselne, dlatego zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie. W miłej atmosferze oprowadzimy Was po obiekcie, przedstawimy ofertę, możliwe aranżacje oraz warunki rezerwacji.

Tel.: 662 077 024